Kim jestem?

Nazywam się Małgorzata Nawój, jestem twórcą marki ArtEr EGO. Marki, której istotą jest, poczucie bycia zrozumianym, poznanie sposobów na promienny, zachwycający i świeży wygląd oraz poczucie się pięknie i pewnie.

Od ponad 12 lat profesjonalnie zajmuję się wizażem, stylizacją  i od 14 lat  sprawiam, że kobiety i mężczyźni odnajdują własny styl. Po konsultacji ze mną umieją podkreślić swoje naturalne atuty i prawdziwe piękno.

Jestem polecana jako sprawdzona i profesjonalna stylistka. Moja praca to dla mnie najlepsza forma kontaktu z drugim człowiekiem. Podczas niej jestem bardzo skupiona na procesie, jaki przechodzą ludzie, z którymi pracuję. Wspieram ich marzenia i pragnienia, aby stać się najlepszą wersją siebie. Moim znakiem rozpoznawczym jest entuzjazm w pracy z klientem. Jeśli zdecydujesz się na stylizację ze mną, zapytam, jak czujesz się z tą metamorfozą.  A potem  pomogę Ci podjąć kolejne kroki, poczujesz oparcie i moc, poczujesz się pięknie i pewnie.

Jak pracuję?

Warsztaty i spotkania indywidualne to moje dwie ulubione formy pracy z klientem.  Podczas warsztatów, na które zapraszam poszukujących własnego stylu, odnajdujemy idealne rozwiązania, inspiruję do działania, tworzę make-up i nowy wygląd, tak, by uczestnicy mogli czuć się pięknie i pewnie patrząc w lustro.

Po spotkaniu indywidualnym z Arter EGO zarówno przyszła Panna Młoda jak i Bizneswoman prezentują się nienagannie. Zaakcentowana naturalność i elegancja magicznie i dyskretnie przenikają się. Dzięki użyciu przeze mnie dobrych kosmetyków, mimo stresowej sytuacji,  w jakiej znajdują się te Panie, makijaż utrzyma się przez cały dzień…i noc.

Moje pasje

Po ukończeniu  Szkoły Artystycznej w Danii  i współtworzeniu międzynarodowych projektów rozpoczęłam swoją przygodę z innymi kulturami. Na dziś inspiruję się m.in. stylem Etno i afrykańskim pracując również z przebywającymi w naszym kraju kobietami z różnych części świata. Używam też umiejętności charakteryzatorskich w przypadku współpracy z klientami z branży filmowej, teatralnej i muzycznej.

Jestem pasjonatka piękna wyrażanego poprzez duszę, ciało i ruch. Budzę w kobietach kobiecość, budzę energię. Na najgłębszym, fundamentalnym poziomie odkrywam kobiece symbole, kolory i boginię w każdej z nas. Umacniam kobiety w ich naturalności. Poprzez wspólną pracę pomagam odkryć najwspanialsze aspekty kobiecej natury. Po moich stylizacjach kobiety wychodzą z dumnie podniesioną głową, są przebudzone duchowo oraz czują się pięknie i pewnie.

Zapraszam do skorzystania z moich usług wszystkie osoby pragnące udoskonalić siebie.