Makijaż wieczorowy i fryzura do kobiecej sesji dla Edyty Hołdyńskiej

Makijaż wieczorowy nie jedno ma imię… Może być kreacją stworzoną na potrzeby sesji zdjęciowej lub makijażem na specjalną okazję – przyjęcie okolicznościowe, galę firmową, bal sylwestrowy lub bal kostiumowy. Szczególne miejsce w kategorii makijażu wieczorowego zajmuje makijaż weselny i ślubny.

Makijaż weselny i makijaż ślubny Warszawa

Pojęcia makijaż weselny i makijaż ślubny są stosowane w świecie wizażu zamiennie, zwłaszcza przez Klientki. Mimo to, lubię myśleć o makijażu ślubnym jak o wyjątkowym traktowaniu zarezerwowanym dla Panny Młodej, podczas gdy z dobrodziejstw makijażu weselnego mogą skorzystać pozostali goście.

Bardzo często makijaż ślubny jest oferowany w pakiecie z makijażem weselnym dla mamy, siostry, przyszłej szwagierki… Dzięki temu z usług profesjonalnej makijażystki korzystają wszystkie Panie z najbliższego otoczenia Panny Młodej. To doskonała okazja, żeby odprężyć się przed Wielką Chwilą i spędzić trochę czasu razem. Mankamentem takiego podejścia bardzo często bywa brak możliwości wykonania tzw. makijażu próbnego. Makijaż próbny jest nieodłącznym elementem makijażu ślubnego. W tracie próby Panna Młoda może zweryfikować, czy przygotowana dla niej propozycja makijażu ślubnego jest odpowiednia. To także doskonała okazja, żeby sprawdzić co jest dla nas dobre, a co nie. Dzięki temu w Tym Szczególnym Dniu działamy zgodnie z planem, a wykonany makijaż ślubny jest dokładnie taki, jakiego oczekujemy i w jakim czujemy się dobrze. Umawiając Klientki na makijaż ślubny – indywidualnie lub w pakiecie z makijażem weselnym – jestem zawsze do dyspozycji, proponując wykonanie przynajmniej jednej próby makijażu.

Makijaż wieczorowy

Gala firmową, na którą nie wystarczy makijaż biznesowy? A może bal karnawałowy? Uroczystość rodzinna? Studniówka? W naszym życiu jest wiele okazji, których uczczenie możemy okrasić profesjonalnie wykonanym makijażem wieczorowym. Jak sama nazwa wskazuje makijaż wieczorowy nie jest kreacją codzienną. To szczególny rodzaj makijażu, który wciąż podkreśla nasze naturalne piękno, ale robi to w bardziej wyrazisty sposób. Jedną z cech charakterystycznych makijażu wieczorowego jest wyraźnie podkreślone oko, co bardzo często idzie w parze z równie wyraźnie zaznaczoną linią ust.

Makijaż wieczorowy, podobnie jak makijaż ślubny powinien być bardzo trwały, dlatego do jego wykonania wykorzystuję wyłącznie bardzo dobrze napigmentowane i trwałe kosmetyki, a całość dodatkowo utrwalam specjalnym preparatem. Wówczas mamy pewność, że nasz makijaż będzie się pięknie prezentować przez całą noc. W swojej pracy korzystam wyłącznie z kosmetyków bezpiecznych dla skóry, które ją pielęgnują i dodają jej blasku.

Po makijaż wieczorowy niezależnie od okazji zapraszam wszystkie Panie, i nie tylko Panie z terenu miasta Warszawa. Dla Państwa wygody makijaże ślubne i wieczorowe wykonuje w zaciszu Państwa domów.