Makijaż biznesowy może towarzyszyć nam zarówno podczas rozmowy kwalifikacyjnej, spotkania biznesowego, jak i sesji zdjęciowej. Prawidłowo wykonany i odpowiednio dopasowany do okazji doda nam pewności siebie i sprawi, że będziemy postrzegani jak profesjonaliści, którymi przecież jesteśmy.

Makijaż biznesowy na ważne spotkanie

Bardzo często mam przyjemność wykonywać makijaże biznesowe na ważne spotkania – od rozmów kwalifikacyjnych, po spotkania firmowe i gale. Na te ostatnie zdecydowanie polecam Klientkom makijaż wieczorowy, na pozostałe okazje profesjonalny makijaż biznesowy, który dopasowuję do naturalnej urody Klientki oraz jej przyzwyczajeń dotyczących makijażu. Osoba, która nie przywykła do „noszenia” makijażu na co dzień na ogół czuje się źle w pełnym makijażu, co staram się uwzględnić wykonując makijaż biznesowy. Makijaż biznesowy każdorazowo dopasowuję nie tylko do charakteru spotkania, ale stroju. W ten sposób uzyskujemy spójną i harmonijną całość, która robi naprawdę olśniewające wrażenie.

Makijaż do sesji biznesowej

Planując sesję wizerunkową warto zadbać o profesjonalny makijaż. Makijaż biznesowy do sesji zdjęciowej może różnić się od makijażu biznesowego, który wykonujemy na rozmowę kwalifikacyjną lub spotkanie z klientem. Używając terminologii plastycznej można powiedzieć, że jest bardziej wyrazisty – zdecydowana większość klientek biznesowych przygotowujących się do sesji zdjęciowych uznała, że nie czułaby się w takim makijażu dobrze na co dzień. I nie ma w tym nic złego. Makijaż do sesji biznesowej nie jest makijażem na co dzień. Jego zadaniem jest podkreślenie naturalnego piękna, nadanie profesjonalizmu i dodanie pewności siebie podczas pozowania do zdjęć. Jego wyrazistość wynika ze sposobu, w jaki widzi nas obiektyw aparatu fotograficznego, a ten spogląda nieco inaczej niż ludzkie oko… Obiektyw, oświetlenie, strój – to wszystko tworzy klimat planu filmowego, na którym z moją pomocą poczujesz się jak prawdziwa Gwiazda! Po makijaż biznesowy – zarówno ten na spotkanie z ważnym kontrahentem, jak i makijaż do sesji biznesowej – zapraszamy wszystkich zainteresowanych z terenu miasta Warszawa i okolicy. W zależności od przeznaczenia sesji zdjęciowej mogę wykonać profesjonalny makijaż biznesowy lub artystyczny makijaż fotograficzny. Makijaż mogę wykonać w siedzibie firmy, na planie zdjęciowym lub w zaciszu Państwa domu na terenie całej Warszawy i okolicy.