Moje prace

Poszukiwanie swojego stylu w modzie to nie lada wyzwanie. Można szukać go latami metodą prób i błędów i nie osiągnąć oczekiwanego efektu lub skorzystać z pomocy profesjonalnej stylistki. Każdego dnia pomagam kobietom i mężczyznom w kreowaniu spójnego wizerunku.

Stylizacje dobieram do osoby, sylwetki, okazji, panujących trendów, ale również wieku, stylu bycia i życia. Wspólnie z klientką/klientem szukam stylu spójnego z osobowością, który pozwoli pozostać sobą, poczuć się pięknie i pewnie. Wykorzystując wiedzę z zakresu analizy kolorystycznej, dobieram barwy ubrań najlepiej pasujące do typu urody.

Podczas konsultacji stylizacyjnej:

  • Określam typ sylwetki
  • Dobieram stylizacje do figury
  • Pokazuję, jak podkreślać atuty sylwetki
  • Określam typ kolorystyczny i udzielam wskazówek odnośnie doboru kolorystyki ubrań
  • Podpowiadam, jakie tkaniny i wzory wybierać.

Doskonałym uzupełnieniem oferty stylizacyjnej jest personal shopping, czyli indywidualne zakupy w moim towarzystwie, podczas których pomagam skompletować idealną garderobę.

Tworzę niepowtarzalne kreacje na wyjątkowe okazje dla osób pragnących zaskakiwać niebanalnym wyglądem. Stylizuję aktorów, celebrytów, artystów, modelki. Pomagam także w doborze sukien ślubnych i dodatków (biżuterii, kwiatów). Dodatkowo mogę wykonać profesjonalny makijaż i fryzurę.

Zachęcam również do udziału w szkoleniach z zakresu profesjonalnego makijażu, podczas których uczę jak krok po kroku stworzyć make-up dzienny, wieczorowy, dobrać odpowiednią kolorystykę, kosmetyki i akcesoria.