Moje portfolio – charakteryzacja na planach filmowych

Trailer do filmu "Tomasz Tłuczkiewicz. Easy Rider"

Natalia Partyka – wywiad "Inspired by..." │ Business & Prestige

Reklama „Bez Nonsensów” dla sieci komórkowej T-Mobile i Netflixa

Charakteryzacja na Bellę z bajki "Piękna i Bestia"

Kochani mega wypasiony filmik pokazujący charakteryzację Belli.Oglądajcie,nie zwlekajcie😄

Opublikowany przez ArtEr EGO Małgorzata Nawój Sobota, 22 października 2016

Charakteryzacja do reklamy „Bez nonsensów” dla sieci komórkowej T-Mobile

ArtEr EGO Małgorzata Nawój - Artystyczne wariacje

Asysta charakteryzatorska do filmu pt. “Wesele” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego

Asysta charakteryzatorska specjalistom polskiego
kina w charakteryzacji do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego ” Wesele″, którego producentem jest Studio Metrage. Będzie to kontynuacja kultowego “Wesela” Wojciecha Smarzowskiego jednego z najsłynniejszych i najbardziej uznanych współczesnych polskich reżyserów.

Więcej informacji dotyczących twórców filmu „Wesele” można poznać na stronie Film Polski.

Studyjna sesja dla magazynu fotograficznego Digital Camera Polska sierpień 2018

Pracownia ślubna

Charakteryzacja do sesji biznesowej dla Ślubnej Pracowni zajmującej się planowaniem oraz realizacją ślubów.

Ryslinge Hojskole

…tam wszystko się zaczęło, to tam udało mi się połączyć moje dwie największe pasje teatr i wizaż.

Hojskole jest to artystyczna szkoła znajdująca się w uroczej duńskiej wsi Ryslinge.

Miałam przyjemność ukończyć w tym miejscu kierunek aktorski. W Hojskole stworzyłam wraz z muzykami i fotografami spektakl, którego premiera miała miejsce w berlińskim teatrze Tiyatrom.

W tym projekcie mogłam zrealizować się jako aktorka, wizażystka oraz charakteryzatorka. Ponadto prowadziłam również warsztaty makijażu dla uczniów szkoły.

Charakteryzacja do programu „Dzień dobry Polsko TVP”.

Projekt zrealizowany dla Telewizji Polskiej 1,  dotyczący zjawiska PUBLIC SHAMING w internecie. Zdjęcia z planu.

Charakteryzacja dla ambasadorów „Jem Drugie Śniadanie”

Charakteryzacja dla ambasadorów „Jem Drugie Śniadanie” ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej, jednocześnie wspierającej program dożywiania dzieci Pajacyk. Celem kampanii JEM DRUGIE ŚNIADANIE jest wyrobienie w Polakach, zwłaszcza tych najmłodszych, dobrego nawyku jedzenia drugiego śniadania

Charakteryzacja do programu „Ocaleni” TVP1.

Program ukazujący historie ludzi, którzy doświadczyli piekła nałogu, ale w którymś momencie rozpoznali swój problem i teraz żyją w trzeźwości. „Ocaleni” to program, który udowadnia, że nie ma w naszym życiu sytuacji bez wyjścia.

Pozostałe moje prace

 

Charakteryzacja i kostiumy

Charakteryzacja i kostiumy to dwa niezwykle ważne elementy dopełniające scenografię widowisk teatralnych, filmowych, muzycznych czy telewizyjnych. To one w znacznym stopniu sprawiają, że widz może przenieść się do zupełnie innej rzeczywistości, zobaczyć przeszłość lub przyszłość. Przyciągają uwagę, dookreślają postacie bądź kreują świat pełen magii, w którym wszystko jest możliwe. Jako charakteryzatorka i kostiumograf pomagam osiągnąć ten efekt.

Teatr i wizaż to moje dwie największe pasje. Charakteryzacja i kostiumografia są dla mnie sztuką artystycznego wyrazu dającą nieograniczone możliwości. Potrafię za ich pomocą zmienić osobę nie do poznania. Pracuję rękoma, umysłem i sercem. Pomaga mi wyobraźnia, kreatywność, dusza artysty i głowa pełna pomysłów. Puszczam wodze fantazji i kreuję postać wg otrzymanych wskazówek i wytycznych dodając do tego własną kreację artystyczną. Inspirują mnie ludzie i postaci, w które się wcielają. Nieustannie szukam nowych koncepcji. Możliwość ich realizacji daje mi ogromną satysfakcję.

W pracy charakteryzatorki zajmuję się również bodypaintingiem praktykowanym już dziesiątki tysięcy lat temu przez starożytne plemiona. Z powodzeniem realizuję nieszablonowe projekty artystyczne z tego obszaru.

Współpraca z klientami z branży filmowej, teatralnej, muzycznej i telewizyjnej pozwala mi realizować moje pasje, rozwijać skrzydła oraz spełniać się artystycznie.

Ubieram i charakteryzuję aktorów, celebrytów i artystów do sztuk teatralnych, filmów, seriali, widowisk muzycznych, reklam, jak również na eventy. Zajmuję się także charakteryzacją i kostiumografią ślubną oraz realizuję projekty na potrzeby sesji zdjęciowych.

W swojej pracy używam wyłącznie profesjonalnych kosmetyków zapewniających trwałość makijażu. Z pasją tworzę unikalne projekty artystyczne dopasowane do indywidualnych oczekiwań i wizji klientów.